Все виды безопасности - от сигнализации до физической охраны.
a-k-b.com.ua

Разделы статей

§ Як повернути неякісний товар

«Я купил пару обуви в магазине «Интертоп». Со временем проявится некий брак (подошва начата отклеиваться). Гарантийный срок еще не истек и я решил их вернуть в магазин. Мне сказали что возврат денег впринципе не возможен. Можно только бесплатно их отремонтировать (подклеить). Правы ли продавцы и могу ли я вернуть деньги?»§ Что делает ГАИ на дорогах Киева?

Многие из нас ответят на этот вопрос однозначно - ГАИ зарабатывает деньги. Вследствие этого безопасность на дороге обеспечивают сами горожане. Как результат – ДТП, пробки, стрессы у владельцев автотранспорта и пешеходов. Ко всему прочему, доблестные инспекторы умудряются нагрубить, если ты обратишься за помощью.§ Страшно бути пішоходом

«27 серпня о 10.55. Жовтий мікроавтобус «Богдан», який їхав за маршрутом №101, об‘їжджав пробку на Московському мосту. Ідучи тротуаром зі швидкістю близько 60 км/год, він ледь мене не збив - я встигла відскочити і не постраждала.
Я зателефонувала в Оболонський РВВС (тел. 418-30-22). Мене запитали, буду я чекати групу на місці чи приїду до них. Я приїхала й написала заяву, її прийняв лейтенант Павленко Я.О., але реєструвати відмовився. Він пояснив, що відсутній той, хто може це зробити. Я мала зателефонувати у понеділок за номером 418-38-54 та дізнатися про вхідний номер заяви. Туди додзвонитися вдалося лише 8 вересня. Мені сказали, що заява перенаправлена у ДАІ (вул. Рокосовського, 10). У суботу, 10 вересня, мені двічі телефонував анонім з Оболонського ДАІ та ставив запитання. Він повідомив, що до мене прийде «домовлятися» водій Більше жодних сигналів від ДАІ не надходило.
Чи правильно я вчинила, зателефонувавши в міліцію, і якими мали бути мої дії? Ірина»§ Стоянка у дворі - за законом

«Я вместе с группой соседей хотим оградить часть дворовой площадки, чтобы сделать охраняемую стоянку. Как это сделать законно?»


Прибудинкові території (земельні ділянки) передаються у власність або надаються в користування відповідними органами місцевого самоврядування, в тому числі на умовах оренди, об'єднанням власників будинків, для обслуговування існуючого житлового будинку (будинків) відповідно до земельного законодавства.§ Порушення прав громадян міліцією

«Дільничий інспектор міліції Бородкін Андрій Володимирович, грубо потураючи Закони і Конституцію України, в суботу 23 липня 2005 року привів декілька молодиків і зруйнував тамбур запасного виходу у під'їзді №5 у нашому будинку. Перегородку, яка в зимовий період забезпечувати нормальний тепловий режим в будинку, було знищено без всяких пояснень та узгоджень з жителями будинку. Інспектор міліції Бородкін A.B. погоджувальних документів на проведення робіт по переплануванню, яке обмежує інтереси громадян та створює незручності для мешканців будинку, не має. Оскільки ніякої документації на ці роботи не було, о 16 годині 23 липня 2005 року жителі звернулись до чергового по місту щоб зупинити це беззаконня. Факт проведення несанкціонованих робіт зафіксовано о 16год. 23 липня 2005р. працівниками служби «довіри» (молодшим лейтенантом і сержантом) у письмовому поясненні.§ Оформлення договору дарування

Ми отримали такий лист:
«Подскажите, пожалуйста, как правильно оформить дарственную? И какие для этого надо документы? Что и когда надо делать? Огромное вам спасибо. С уважением, В»


Наші юристи відповідають на запитання дописувача.
За договором дарування одна сторона (дарувальник) передає або зобов'язується передати в майбутньому другій стороні (обдаровуваному) безоплатно майно (дарунок) у власність.
Договір, що встановлює обов'язок обдаровуваного вчинити на користь дарувальника будь-яку дію майнового або немайнового характеру, не є договором дарування.§ Несанкционированная стоянка

«На бульваре Шевченко запрещена остановка и стоянка автомобилей, но там постоянно припаркованы машины такси. С 1998 года я неоднократно письменно обращался в ГАИ, районную администрацию и горадминистрацию с просьбой повлиять на сотрудников ГАИ, которые не следят за соблюдением правил стоянки и остановки автомобилей. У меня на руках имеются письменные ответы из этих органов о том, что контроль за выполнением будет осуществляться. Но ничего не поменялось. Сотрудники ГАИ никак не реагируют на то, что машины продолжают останавливаться и образуется несанкционированная стоянка.
Каким образом я должен действовать, чтобы повлиять на сотрудников ГАИ?»§ Автостоянка біля будинку

«Добрый день! Суть вопроса в следующем: Возле входа в дом, на временной стоянке, некоторые особо умные жильцы поставили парковочные блокираторы (язычки, которые закрываются на ключ, при парковке открываются и опускаются на асфальт) со своими ключами. В результате к дому подъехать нельзя, а тем более оставить машину на пару минут (сам ставлю машину на стоянку). Подскажите, пожалуйста, как можно повлиять на управдома и жильцов, что бы снять указанные блокираторы? Законно ли это?»§ Міліція з народом?!

Спілкування з міліцією – не дуже приємна справа для багатьох громадян. Якось підсвідомо виникає тривога, коли міліціянт підходить до тебе навіть попросити запальничку. Та чи треба вмикати програму «оборона», коли людина у формі звертається до іншої, цивільної особи? Мабудь таки треба. Бо багато з тих, хто одягнув міліцейську форму не дуже розуміє на чиєму він боці: бо міліція давно вважає себе «особистою кастою недоторканих». Усі члени цієї касти мають право вдиратися в приватне життя, втручатися в будь-яку мить у власний простір людини, щось перевіряти і карати без страху й сорому. Чи не треба покласти край такому свавіллю?§ А шо там у вашій сумочкє?

От буває: ідеш вулицею, нікого не чіпаєш, тут : «Стоять! Документи! Вивернути кишені!»- ну і там далі по тексту... Приємного мало, а проблем може виникнути багато. Зауважимо: як у вас, так і у працівників міліції, якщо вони діяли не за правилами, а з власного розуміння своїх прав і обв'язків.
Отже, якщо ви «особливо зацікавили» працівника міліції, він можливо захоче подивитись, що у Вас у «кишені». У випадку, коли ви вчинили адміністративне правопорушення, чи підозрюєтесь у його вчиненні – вас і ваші речі можуть оглянути.§ Эвакуация автомобиля на штрафплощадку

"Добрый день! 19.09.05 мой автомобиль был эвакуирован службой "Киевдорсервис". На момент эвакуации автомобиль находился на Бессарабской площади. В протоколе об эвакуации (не о нарушении), который был заполнен сотрудником ГАИ, не указано точное расположение автомобиля на момент эвакуации. Кстати, часть протокола была ранее заполнена от имени сотрудника "Кобра" Дергоусова Сергея Николаевича, остальную часть заполнил сотрудник ГАИ, прибывший на место эвакуации, - в результате протокол заполнен двумя разными почерками. Указано, что "затримання проведено у зв'язку з стоянкою в зоні дії дорожнього знаку 3.34 "Зупинку заборонено", а також на перехресті". Автомобиль был со включенной  "аварийкой", не препятствовал движению пешеходов и транспорта. Действия сотрудников "Киевдорсервиса" регламентируются постановлением Киевского горсовета №216/1090 от 27.11.2003.§ Правила фиксации оплаты проезда в общественном транспорте

Представьте себе довольно обычную ситуацию: вы даете кондуктору в автобусе деньги, он дает вам талончик, надорвав его. Обычно мы не обращаем на это внимания. А зря. В случае проверки надорванный талон недействителен!


«Фантомас разбушевался»
9 сентября в 18.30. я села в автобус №38 на станции метро «Лыбидская» и сразу дала деньги на талон. Кондуктор надорвала его. Я попросила закомпостировать новый – ведь надорванный талон не является проездным документом. Кондуктор на повышенных тонах ответила, что она рвет талоны всем, потому что никто их не компостирует. Я ответила, что на талоне указано: «без компостера не дійсний», а про разорванный – ни слова. Если я предъявлю такой талон контролеру, он будет иметь полное право меня оштрафовать, хотя и оплатила проезд.§ Сколько контролеров на маршруте и что они предъявляют пассажирам

«Слышала, что для контролеров (не кондукторов) вводится униформа, чтобы выделить их среди лже-контролеров. С какого времени можно будет на этом акцентировать внимание при конфликтных ситуациях? Недавно на маршруте трамвая №17 была свидетелем того, как высадили женщину, у которой был льготный проездной на основании временной справки с печатью из пенсионного отдела (пока оформляют пенсионный по возрасту). Контролеры сказали, что ее бумажка — филькина грамота. И вообще, сколько контролеров может быть одновременно в бригаде, что кроме ламинированной карты они должны предъявлять? Спасибо»§ Залізничний вокзал: перон – "закрита зона"?

«Це трапилося зі мною на залізничному вокзалі приміських поїздів. Я проводжав маму на потяг. Але коли я хотів пройти на перон, щоб допомогти їй з сумками, мене зупинили біля турнікетів. Співробітник вокзалу, що перевіряє квитки, сказала, що для того, щоб пройти на перон, я повинен придбати квиток. Інакше вона пропускати мене не хотіла, незважаючи на всі мої пояснення. Мені довелося купити квиток у касі, і тільки після цього мене пропустиш на перон. Цей квиток був до якоїсь приміської станції і коштував близько 1,5 грн.§ Как противостоять контролерам в общественном транспорте?

Группа молодчиков бесцеремонно вытаскивает из троллейбуса нескольких пассажиров и грозно требует по десятке «с носа». В случае упорного сопротивления «отказники» могут отделаться легким испугом либо просто схлопотать «в глаз». Немыми свидетелями столь неприятной сцены мы становимся едва ли не каждый день, но, к сожалению, сделать ничего не можем: оказывается, такое действо - вовсе не рэкет, а всего лишь «... контролер проезда в общественном транспорте». По какому праву из безденежных людей выколачивают последние гроши?§ Основи правового самозахисту та допомога.

Консультація на тему як захищати себе від стягнень штрафних санкцій з боку банків та інших фінансових установ.

Я не буду в цій статті глибоко вдаватись в правові норми.  Це не наукова публікація в спеціальному юридичному виданні.  Ця стаття написана для звичайних людей, що опинились в кредитній кабалі і не можуть розрахуватись, та не можуть захистити себе від не добропорядних кредиторів. Ця тема недостатньо висвітлена в різноманітних безкоштовних правових консультаціях для населення.    Отже якщо цю статтю читає хтось із досвідчених колег юристів, то нехай не дивується простоті викладання думки. Коли я вперше стикнувся з цією проблемою, то звичайно спробував з'ясувати у  колег, хто постійно займається цим пританням . Але спроби отримати фахову консультацію виявились марними. Мало того, що ніхто особливо в цій проблемі не розбирався, але в принципі більшості юристів з якими я спілкувався, ця проблема взагалі байдуже. Звичайно досвідчений адвокат на замовлення заможного клієнта розбереться в таких питаннях  і за нормальні гроші і відсудить штрафні санкції та розірве договір поруки, надасть інші послуги.  А як бути простим громадянам, які не можуть собі дозволити послуги високооплачуваного адвоката?§ Юридичний бік дорожньо-транспортної пригоди

Найбільш масовими видами дорожньо-транспортних подій є наїзд на пішохода, зіткнення транспортних засобів, наїзд транспортних засобів на перешкоду та перекидання транспортних засобів.

У залежності від ступеня тяжкості наслідків ДТП діляться на ті, що призвели до:

  • матеріального збитку;
  • легких тілесних ушкоджень;
  • тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості;
  • тяжких тілесних ушкоджень;
  • смерті потерпілого;
  • особливо тяжких наслідків (загибель двох та більше людей).


© Юридическая компания «Центурион». Все права защищены, 2011-2015гг.