Все виды безопасности - от сигнализации до физической охраны.
a-k-b.com.ua

в раздел Ответ юриста

Страшно бути пішоходом

«27 серпня о 10.55. Жовтий мікроавтобус «Богдан», який їхав за маршрутом №101, об‘їжджав пробку на Московському мосту. Ідучи тротуаром зі швидкістю близько 60 км/год, він ледь мене не збив - я встигла відскочити і не постраждала.
Я зателефонувала в Оболонський РВВС (тел. 418-30-22). Мене запитали, буду я чекати групу на місці чи приїду до них. Я приїхала й написала заяву, її прийняв лейтенант Павленко Я.О., але реєструвати відмовився. Він пояснив, що відсутній той, хто може це зробити. Я мала зателефонувати у понеділок за номером 418-38-54 та дізнатися про вхідний номер заяви. Туди додзвонитися вдалося лише 8 вересня. Мені сказали, що заява перенаправлена у ДАІ (вул. Рокосовського, 10). У суботу, 10 вересня, мені двічі телефонував анонім з Оболонського ДАІ та ставив запитання. Він повідомив, що до мене прийде «домовлятися» водій Більше жодних сигналів від ДАІ не надходило.
Чи правильно я вчинила, зателефонувавши в міліцію, і якими мали бути мої дії? Ірина»


Ви вчинили правильно. Згідно зі ст. 2 Закону «Про міліцію» одним із основних завдань міліції є забезпечення безпеки дорожнього руху та забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів.
Згідно Кримінально-процесуальним кодексом заяву мали внести до протоколу, який підписують заявник та посадова особа, що прийняла заяву. За заявою або повідомленням про злочин прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя, ознайомившись зі справою, зобов'язані не пізніше триденного строку прийняти одне з таких рішень:
1) порушити кримінальну справу;
2) відмовити в порушенні кримінальної справи;
3) направити заяву або повідомлення за належністю.
Про це рішення виноситься постанова, копія якої направляється заявникові.
Якщо досі немає цієї копії, ви маєте повне право подавати скаргу. Постанова про відмову в порушенні кримінальної справи, а також інші дії працівників міліції можуть бути оскаржені прокуророві.

в раздел Ответ юриста

© Юридическая компания «Центурион». Все права защищены, 2011-2015гг.