Все виды безопасности - от сигнализации до физической охраны.
a-k-b.com.ua

в раздел Ответ юриста

Стоянка у дворі - за законом

«Я вместе с группой соседей хотим оградить часть дворовой площадки, чтобы сделать охраняемую стоянку. Как это сделать законно?»


Прибудинкові території (земельні ділянки) передаються у власність або надаються в користування відповідними органами місцевого самоврядування, в тому числі на умовах оренди, об'єднанням власників будинків, для обслуговування існуючого житлового будинку (будинків) відповідно до земельного законодавства.

Суб'єктами права власності (користування) на земельні ділянки прибудинкових територій можуть виступати об'єднання власників багатоквартирних житлових, допоміжних та нежитлових приміщень, у тому числі вбудовано-прибудованих. багатоквартирних житлових будинків згідно з чинним законодавством.
Прибудинкова територія, надана у користування або спільну сумісну власність, може використовуватися лише для нешкідливих у санітарно-гігієнічному і вибухово-пожежонебезпечному відношенні функцій (видів діяльності) згідно з державними нормами і правилами.
Прибудинкові території членами об'єднань (товариств) власників багатоквартирних житлових будинків використовуються за цільовим призначенням.
Роботи з підвищення рівня благоустрою прибудинкових територій, спорудження дитячих спортивних майданчиків, гаражів, автостоянок, встановлення кіосків та інших споруд виконуються за рішенням загальних зборів чи конференцією членів, визначеним його Статутом об'єднання власників будинків з дозволу відповідних органів місцевого самоврядування на підставі проектної документації, розробленої та затвердженої у встановленому порядку.
Для спорудження автостоянки необхідно, щоб мешканці будинку були зорганізовані в об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. Прийняття рішення про встановлення автостоянки приймається загальними зборами. Групи мешканців для прийняття такого рішення недостатньо.
Подається клопотання про можливість встановлення автостоянки на прибудинковій території до районної державної адміністрації і додається рішення загальних зборів. РДА приймає рішення по розгляду поставленого питання. Подальші дії залежать від прийнятого рішення та проекту облаштування.

в раздел Ответ юриста

© Юридическая компания «Центурион». Все права защищены, 2011-2015гг.